צבעים

צבע דקורטיבי

פתרונות וטיפים לעבודות צבע – גלריית תמונות

צביעת קירות פנים
קירות פנים הם השטח הדומיננטי והגדול ביותר בבית, לפיכך אנו נדרשים לתת להם את הטיפול והצבע היפה ביותר על מנת שנוכל ליהנות משהותנו בבית “ולהתגאות” בהם בפני האורחים.
במעודד צבעים תוכלו למצוא עולם מלא של צבעים וציפויים יפיפיים שיכולים להתאים לכל טעם ולכל כיס. המלצתנו לקבלת מראה מושלם אחיד ויפה של קירות הבית, היא קודם כל לבצע החלקת קירות באמצעות שפכטל אמריקאי.
שימוש במחזקי תשתית כגון: בינדרול פרימייר S, עדי קוורץ ועוד… הכל בהתאם לצבע בו תרצו להשתמש, בהתאם להנחיית יועצנו הטכניים והיצרן.
לאחר שקירות הבית “טופלו” ניתן ליישם בצורה יפה את כל סוגי הצבע הקיימים.
חלקים, בעלי טקסטורה,טפטים, הכל לפי טעמכם האישי, בהתייעצות עם מעצבי הפנים שלכם או מייעצי עיצוב של מעודד צבעים.
באולם תצוגה המרהיב שלנו יעמדו לרשותכם אפשרויות בחירה לא מוגבלות של צבעים וטפטים דקורטיביים.
צבעים חלקים בגוונים כגון: סופרקריל, נירוקריל, סופר גארד, אמולשיין, אקווניר ומשי משי.
צבעים דקורטיביים כגון: פלאש פיינט, קריסטל בראש, ולווט דזירה ענתיק, וולה סטוקו, נבאדה קראוס ווש, , קסיופיאה, שברי זכוכית , פרלטו, בראשית, כנען, אפקט הקטיפה, סוויד, יוטה, קשמיר ועוד…

צביעת קירות חוץ
מומלץ כבר בשלב עבודת טיח חוץ לדרוש ממבצע הטיח לישם עבודת טיח ראויה ללא “גלים”. חשוב מאד שהשליכטה שמבצע הטייח תיהיה ביחס של צמנט ודבק מתאימים.
כעקרון אנו ממליצים להשתמש בצבעים או ציפויים אחרים גמישים כגון: גמישים חלקים, שליכטות צבעוניות וטייחים דקורטיביים וציפויים אחרים בעלי מרקם ממשפחת הגמישים אשר מסוגלים לגשר ולחפות על סדקים נימיים…
והינם בעלי יתרונות נוספים כגון: מראה יפה, אטימות מרבית לחדירת מים, ניתנים לניקוי ועוד…
חובה! לפני הצביעה לשפשף את קירות החוץ באמצעות נייר לטש ולבצע את התיקונים הנדרשים ולצבוע בפריימר המתאים לפי הנחיית היצרן (בונדריל פריימר X יסוד קישר וכו’…)
חשוב מאד לבצע ציפוי חוץ בטמפרטורות נכונות לפי הנחיות היצרן ולא פחות חשוב לבחור בעל מקצוע עם ניסיון מוכח, אמין ואיכותי. השתדלו תמיד לזכור כי “טעמו הטוב של מחיר זול, חולף מהר יותר מטעמה המר של עבודה גרועה”.
ניתן לקבל מאיתנו מספרי טלפון של קבלני צבע מומלצים.
פחות מומלצים אך בהחלט ראויים לשימוש גם לצביעת קירות חוץ הם הצבעים שאינם גמישים כגון: סופרקריל מ.צ סופרקריל 2000 נירוקריל.