פרקטים


אז למה דווקא פרקטים?

פרקטים הם אחד המוצרים הפופולריים והשמישים ביותר כיום לעיצוב הבית בכל רחבי העולם.

לפרקטים יתרונות רבים ומגוונים- מדובר בריצוף נוח, עמיד בפני שחיקה, קל לתחזוקה וקל לניקוי, ולכן גם מתאים לאנשים בעלי אלרגיות שונות. בנוסף, לפרקטים יתרונות ויזואליים רבים- יש להם היכולת להפוך כל חדר לחמים ולשדרג את העיצוב שלו באופן מידי ולכן הם תורמים רבות לעיצוב הבית.
פרט חשוב נוסף הוא שהנחת פרקט בביתכם מעלה משמעותית את ערכו, כך שאם אתם חושבים למכור בעתיד- מדובר באופציה נהדרת עבורכם.

מעוניינים לרכוש פרקט לבית שלכם?

חברת מעודד צבעים תעזור לכם לבחור את הפרקט המושלם עבורכם, כך שהוא ישתלב באופן אידאלי בעיצוב הבית שלכם וישמש אתכם למשך שנים רבות.

אילו סוגים של פרקטים קיימים בשוק?

אם חשבתם שההבדל היחיד בין סוגי הפרקטים השונים הוא הצבע, טעות גדולה בידכם.
מלבד ההבדלים בצבע, ישנם הבדלים משמעותיים ומהותיים מאוד בין הפרקטים השונים, אשר נוגעים בעיקר לחומר ממנו עשוי הפרקט. הבדלים אלה משפיעים על איכות הפרקט ועל המראה שלו. ניתן לראות פרקטים העשויים מחומרים סינתטיים שונים ולעומתם פרקטים העשויים מעץ טבעי. כמו כן, ניתן לראות פרקטים בציפוי הגנה חזק מאוד ופרקטים בציפוי עדין במיוחד. נתונים אלו ועוד רבים אחרים יכולים להפוך פרקט מסוים לאיכותי יותר או פחות והם גם משפיעים על המחיר. לכן חשוב מאוד לבחור את הפרקטים יחד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום, כך שיוכל לעזור לכם לבצע התאמה נכונה לצרכים שלכם.

התאמה נכונה של צבע הפרקט וסגנון העיצוב שלו

מעבר לבחירת סוג הפרקט, כשאתם רוכשים פרקט לבית חשוב מאוד לשים לב לצבע הפרקט ולסגנון העיצוב שלו. זכרו כי בחירת הפרקט תשפיע בצורה משמעותית מאוד על העיצוב של הבית שלכם. לכן, ככל שתקפידו לבחור פרקט שמתאים במראה שלו לסגנון העיצוב שבחרתם עבור יתר החלקים של החדר או הבית- תוכלו ליצור את ההתאמה האופטימלית ובכך להגיע לתבנית העיצוב האידאלית עבורכם.

המומחים שלנו ילוו את תהליך הבחירה שלכם ויעברו אתכם על כל הפרטים- על נתוני האיכות, על סוגי הפרקטים הקיימים, על סוגי הדוגמאות והצבעים ועל כל פרט אפשרי אחר. כך תוכלו לבחור את הפרקט המתאים לכם ביותר, בקלות המרבית, במהירות וללא בעיות.