עיצוב חדר אמבטיה

 

רוצים לעצב את חדר האמבטיה שלכם בצורה מקורית ויעילה ולא בטוחים מאיפה כדאי להתחיל?

באמצעות כמה מהטיפים שלנו תוכלו לקבל מושג על הנקודות העיקריות שכדאי להתמקד בהן בתהליך של עיצוב חדר אמבטיה ואף לעשות זאת בעצמכם.

לא תאמינו עד כמה זה קל!

תאורה לחדר אמבטיה: אנשים רבים לא מבינים עד כמה תאורה נכונה יכולה לשנות את מראה החדר באופן דרמטי. אם יש לחדר האמבטיה שלכם קיר חיצוני, מומלץ להשקיע ולהתקין בו חלון שיכניס תאורה טבעית אל החדר. במידה ואין לחדר האמבטיה שלכם קירות חיצוניים, תוכלו להתקין תאורה מלאכותית לפי טעמכם. אנחנו באופן אישי מעדיפים תאורה רכה שיוצרת אווירה ביתית ונעימה. אם יש לכם שימוש במראת האמבטיה לצורכי איפור, תוכלו להתקין מעליה מנורה נוספת שיהיה ניתן להדליק ולכבות לפי הצורך על מנת שהתאורה הקבועה בחדר האמבטיה לא תהיה מסנוורת מדי.

צבע: אל תחששו מקצת צבע בחדר האמבטיה שלכם! אין שום סיבה שהקירות שלו יוותרו לבנים וחיוורים. מספיק לצבוע את אחד הקירות בצבע שונה על מנת לשנות את עיצוב החדר ולהפוך אותו למעניין יותר.

אריחים: הוספה של אריחים מיוחדים לרצפת חדר האמבטיה שלכם יכולה לשדרג אותו מאוד. ניתן לשבץ בין אריחים בצבע ניטרלי כמה אריחים צבעוניים עם דוגמא מעניינת או לחלופין להחליט על צבע אחיד לכל האריחים שיתאים לצבע הקיר. הסוגים השכיחים ביותר של אריחי אמבטיה הם אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן. שני הסוגים מומלצים אך הגרניט פורצלן עמיד יותר בפני נזקים.

אחסון: פתרונות האחסון בחדר האמבטיה שלכם תלויים כמובן בגודלו. במידה ויש לכם מספיק מרחב, תוכלו למקם את ארונות האמבטיה שלכם כמעט בכל מקום: מתחת לכיור, מעליו, או אפילו בפינות החדר. במידה וחדר האמבטיה שלכם קטן יחסית ויש לו קירות חיצוניים, תוכלו להתקין בהם נישות אחסון. מומלץ להתקין ארונית קטנה עם מראה פנימית שבה תוכלו לאחסן מוצרי קוסמטיקה וכך להשתמש בה לאיפור בעת הצורך.

אוורור: במידה ולחדר האמבטיה שלכם אין קירות חיצוניים ולכן אין בו אפשרות לאוורור טבעי, ניתן להתקין בקלות מערכת אוורור מלאכותית על מנת לשמור על חדר האמבטיה ריחני ונעים בכל עת! כיום יש ונטות שפועלות באמצעות חיבור לחשמל ומעניקות תחושה רעננה ומאווררת ממש כמו אוורור טבעי.

עכשיו כל שנותר לכם הוא להשתמש ברעיונות שלנו לעיצוב חדר אמבטיה על פי טעמכם ולשדרג את חדר האמבטיה שלכם!